best-seo-uyumlu-teknoloji-temasi

Best – SEO uyumlu teknoloji teması

best-seo-uyumlu-teknoloji-temasi
best-seo-uyumlu-teknoloji-temasi

Detaylı İncele

Canlı Demo

SEO uyumlu teknoloji teması olan best, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Renk seçenekleriyle temanızı istediğiniz rengi ayarlayabilir ve kullanacağınız eklentilerle özelleştirebilirsiniz.

Mythemeshop‘un yazılımı olan bu ürün, seo uyumlu wp temaları içinden en uygun seçimlerden biridir. Bu temanın en büyük özelliğinden biri hız süresidir. Malum SEO’da hız en önemli kurallardan biridir. Bu tema ile birlikte bu sorunumuz ortadan kalkmaktadır. Tabi sadece temayı alarak jet hızında bir sitenizin olacağını düşünmeyin. Hıza bağlı olan faktörleri yerine getirmeniz gerekir.

Hostinginiz paylaşımlı ise hızınız bir düşebilir kullanacağınız js ve css dosyaları hızı etkileyebilir, kullanacağınız görsellerin boyutları hızınızı düşürebilir ve bunun gibi bir çok nedene bağlı olarak siteniz hız konusunda yeterli performansı gösteremeyebilir. SEO için hız optimizasyonu işlemlerini doğru şekilde organize ederek sitenize uygulayarak bu süreyi azaltabilirsiniz.

Responsive özelliğe sahip olan bu temada özgün ve ilgi çekici paylaşımlarda bulunarak ziyaretçilerinizi sitenize çekebilirsiniz. Özgün ve ilgi çekici paylaşımlarda bulunarak ortalama oturum süreleriniz artarken, hemen çıkma oranınız ciddi manada düşüyor.

Best temasının diğer öne çıkan özellikleri ise şunlar:

  • Dahili MegaMenü özelliği
  • Ajax yükleme ve arama özelliği
  • Adsense uyumlu olarak optimize edilmiş reklam alanları
  • Yapışkan menü
  • Sınırsız bileşen alanı
  • Sınırsız renk ve sınırsız arka plan

Bu tema SEO uyumlu wordpress temaları arasında sizlere tavsiye edebileceğimiz bir temadır diyebiliriz.

 

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir