SEO danışmanınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz

SEO danışmanınızı seçerken nelere dikkat edilmeli

SEO danışmanınızı seçerken nelere dikkat edilmeli

– Eğer Kurumsal Seo danışmanınız her isteğinizi olumlu yönde kestirip atıyorsa uzak durun.

+Bizden isteyeceğiniz herşeye para uğruna size olumlu cevaplar vermeyiz. Bizden olmayacak şeyler isteyebilirsiniz, veya bizden bulanacağınız istekler sizin için risk arz ediyorsa bunu size dile getirir ortak bir noktada anlaşmak için bu risklerin doğurabileceği olumsuz etkiler hakkında size detaylı bilgi veririz.

– Size SEO çalışmalarında önemli kelimelerde ilk sıra için çok kısa süre talep ediyorsa uzak durun

+ Hiçbir seo uzmanı sizi bir günde zirveye taşıyamaz. Bize vermiş olduğunuz anahtar kelimenin analizine bağlı olup sizden belirli bir süre talep ederiz. SEO optimizasyon sabır gerektiren bir iştir sabredip beklerseniz ileride bunun size verdiği keyfi şirketinizde masanıza oturup bilgisayar başında seyredebilirsiniz. Ancak ve ancak dediğimiz gibi size bir gün, üç gün yada bir hafta gibi kısa vadede süre talep edemeyeceğimiz bir iştir seo optimizasyon.

– İletişime geçtiğiniz kişi black hat seoile ilgileniyorsa ise uzak durun.

Kurumsal SEO Danışmanlığı
Kurumsal SEO Danışmanlığı

+ Black hat seoculardan uzak durmanızı öneriyoruz. Black hat seocular illegal yollara başvurup sitenizi belki kısa sürede istediğiniz yere getirebilir fakat Google illegal işleri sevmez bu durum google tarafından fark edilir ve siteniz ban ile cezalandırılır. Siteniz ban yedikten sonra google indekslerinde görüntülenmez ve kendinizi aklamak içinde olumlu yada olumsuz tahmin edemeyeceğiniz kadar zaman alabilir ve siteniz için vermiş olduğunuz emek ve para boşa gitmiş olur siz siz olun kesinlikle  doğal yollarla çalışan white hat seocular ile iletişim kurun.

– İletişimde bulunduğunuz kişi sizin sorularınıza yeteri kadar bilgi veremiyorsa uzak durun.

+ Bu konuyu zaten iletişeme geçtiğiniz seocularla yaptığınız görüşmelerde sizde anlayabilirsin. Sizin sorularına cevap veremiyor, size güven sağlayamıyor, size açıklayıcı ve gerçekçi tavırlar sergilemiyorsa Seo optimizasyon kavramından uzak bir kişi ile irtibat kurmuşsunuz demektir.

Sitemizdeki paylaştığımız konuları zaten okuduysanız bu hakkında yeterli bilgiye sahipsiniz demektir. Bu konuda anlatılanların hepsinin mantığı SEO konularının içerisinde mevcuttur.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir