oguztrabzon.com aracılığıyla yapılan web tasarım hizmetleri hep bir adım öndedir. Nedenini soracak olursanız bir SEO uzmanının tasarladığı web sitesinde temelden kullanılan SEO teknikleriyle hiç bir SEO paketi almasanız bile başlangıç SEO paketi ile kurulmaktadır. Bu sayede sektöre hızlı bir giriş yapmış olursunuz. Web tasarıma başlanan sitenin aşamaları nelerdir buyrun hep birlikte inceleyelim.

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp hayal gücü ve programlama yeteneğimiz ile harika web tasarım çalışmalarımızı arama motoru optimizasyonu ile birleştiriyoruz.

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO uzmanının kodlamasıyla tasarlanan web sitenizde hiç bir  SEO paketiniz olmasa bile alt yapıyı hazırlarken başlangıç SEO paketimizi kullanarak arama motoru optimizasyonunuzu sağlamaktayız.

Websitenizi oluştururken sizlerin kurumsal kimliğinizi potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza destek oluyoruz.

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb.) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz.

Her geçen gün yeni güvenlik açıkları çıkmakta ve biz bu güvenlik açıklarını yakından takip etmekte ve çıkan güvenlik açıklarını kapatmak için çalışmalar yürütmeyiz. Sitenize dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı gerekli önlemleri almaktayız.

Kurulan web sitenin belirli zaman aralıklarında sistem güncellemeleri yapılıp, veri tabanı yedeklemesini yapmaktayız.

Bizlere mesai saatleri içerisinde iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, danışacağınız konuları ya da  sizlere verilecek desteği en kısa zaman içerisinde sağlamaktayız.